Ubytování Lago di Garda

Rozmanitost ubytovacích zařízení na Lago di Garda je obrovská. Jako každé správné letovisko nabízí ubytování v hotelech, apartmánech, penzionech či kempech. Stejně tak rozmanité jsou i ceny za poskytnuté ubytovací služby. Tradičně nejlevnější jsou kempy. Ale pouze některé, najdou se i prostory pro kempování, které nabízejí sice vysoký komfort, ale za poměrně vysokou cenu, která se často blíží ubytování v levnějším penzionu. Přenocování takzvaně na divoko je na Gardě také samozdřejmě možné, i když se jako ve většině zemí nedoporučuje. Pro rezervaci ubytování doporučuji níže uvedený formulář, na jeho druhé straně se nachází prověřený server www.booking.com, kde naleznete veškerá ubytovací zařízení v oblasti, navíc za zvýhodněné ceny. Jedná se o web, který často používám, nabízí srovnání pomocí referencí od návštěníku, kteří se v hotelech skutečně ubytovali. Je také pravděpodobně největším poskytovatelem a tudíž jedním z nejlevnějších.

Hledat hotely

Datum příjezdu

calendar

Datum odjezdu

calendar
Kempy na Lago di Garda výborně shrnuje aktualizovaná webová stránka, kterou s oblibou využívám http://www.camping.it/czech/lagodigarda/garda/ , na které opět naleznete spousty kempů, popisy, fotografie a lokaci na google mapách. Kempy se kterými mám zkušenosti popisuji níže. A na závěr jeden malý tip pro spáče na divoko, určitě vás napadne, jak to nejlépe řešit s hygienou. Hned vedle kempu ZOO v Arcu je veřejný bazén, který má každý den od 16:00 do 18:00 zvýhodněné vstupné za pár €, jediné co si musíte sebou krom plavek přinést je koupací čepice.

Campeggio ZOO

Zoo camp, naleznete přímo pod skalami na Cima Colodri v městečku Arco. I proto je velmi oblíben mezi horolezci. Jedná se o jeden z nejlevnějších, avšak velmi solidních kempů v okolí. Centrum Arca je navíc vzdáleno jen několik minut chůze pěšky. Je standartně vybaven, v jeho areálu naleznete také bazén a malý obchůdek. Ceny (2016), stan 11 €/noc, dospělý 9 €/noc a 6,5 € dítě/ noc (v sezoně). Kemp mívá v sezoně plno, je tedy dobrá rezervace předem.

Adresa
Via legionary Cecoslovacchi 24/26
Arco
www.campingzoo.it

Campeggio Al Lago

Tento kemp při břehu Lago di Ledro je naopak oblíben cyklisty. Jeho výhodná poloha na křižovatce spousty cyklostezek z něj činí ideální místo pro kemping pro cykloturisty. Ceny (2016), stan 14 €/noc, dospělý 11,5 €/noc a dítě 7 €/noc (v sezoně). Kemp je to velmi klidný, na hezkém místě s výhledem na jezero a okolní špičky hor.

Adresa
Via Alzer 7
Ledro- loc. Pieve
www.camping-al-lago.itSport na lago di Garda

Odkazy

windsurfing
windsurfing club Velké Dářko

Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting, Funtandem-tandemové seskoky, Biketrip cyklotrasy, Letní dovolená Itálie, Letní dovolená u moře, Dovolená Rhodos, Na vrchol, Stany, spacáky, samonafukovací karimatky, Hory, cesty, fotky, sny, Dálky, Ubytování Alpy, Dovolená a zájezdy, Kurzy paraglidingu, ubytování Budapešť, Korsika - CK IBIS, netsport.cz, Víkendové pobyty v Čechách, sportcz.cz, CK Sindibad, dovolená Chorvatsko, dovolená Bulharsko, dovolenka za najnižšie ceny, Vaša vysnívaná dovolenka v Chorvátsku za Last minute ceny, Ubytování Livigno, odkazy