Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator


hrad Riva

Hrad Riva se nachází v srdci města Riva del Garda. I přes mnohé úpravy si dodnes zachoval tradiční a elegantní ráz. Též se mu říká "Rocca". Je obehnán vodním příkopem a vybaven padacím mostem.
Po rekonstrukci, která odhalila mnoho zapomenutých staveb, se v hradu našlo místo pro městské muzeum. Zde jsou uloženy artefakty dokládající místní umění, kulturu a historii. První zprávy o hradu pocházejí z roku 1124. Prohlídky jsou možné s průvodcem, otevřeno bývá celý týden kromě pondělí.

hrad rivaSport na lago di Garda

Odkazy

windsurfing
windsurfing club Velké Dářko

Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting, Funtandem-tandemové seskoky, Biketrip cyklotrasy, Letní dovolená Itálie, Letní dovolená u moře, Dovolená Rhodos, Na vrchol, Stany, spacáky, samonafukovací karimatky, Hory, cesty, fotky, sny, Dálky, Ubytování Alpy, Dovolená a zájezdy, Kurzy paraglidingu, ubytování Budapešť, Korsika - CK IBIS, netsport.cz, Víkendové pobyty v Čechách, sportcz.cz, CK Sindibad, dovolená Chorvatsko, dovolená Bulharsko, dovolenka za najnižšie ceny, Vaša vysnívaná dovolenka v Chorvátsku za Last minute ceny, Ubytování Livigno, odkazy