Cookie Consent by Free Privacy Policy website


Kde nakupovat na Lago di Garda

kde nakupovat lago di gardaPřed cestou si asi každý z vás položí otázku, kde se vlastně hodlá stravovat. S upřímným klidem mohu říct, že není nutné sebou tahat haldy potravin, protože téměř vše se dá pořídit za srovnatelné a někdy i výhodnější ceny oproti České republice. V restauraci člověk musí počítat s cenou od 6 do 15 Euro, tedy v "normální" restauraci. Jediné za co si tradičně v restauracích připlatíte jsou nápoje, zejména pak ti alkoholické. Naopak v supermarketech vychazejí překvapově příznivě. Víno a tvrdý alkohol vyjde často mnohem levněji. O pivě se to již říci nedá, ne že by bylo nějak předražené, ale spíše se nedá s českým vůbec srovnávat. Z výčtu, kde nakoupit základní potraviny mám pro vás jednoduchý návod. Maso, čestvé uzeniny, salámy a šunky jsou nejlepší s supermarketu Poli. Ceny jsou průměrné, ale když nakupujete v akcích (offerta) jsou i levnějí než v ostatních supermarketech. Hlavně přednosti Poli je však obrovský výběr masných výrobků. Vína, tvrdý alkohol a sýry zase seženete nejlevněji a v největším výběru v Eurosparu (obdoba Interspar). Bagetky, chleba a rohlíky koupíte nejlevněji v COOPu. A schánite- li pesto, olivy, kečup, hořčici, či podobné pochutiny vyjde nejlevněji Penny market.

A ještě jedna kulineářská zajímavost na závěr. V případě, že si chcete koupit kvalitní víno a nechcete za něj utratit horentní sumu navštivte obchod Cantina Toblinom neboli vinnou benzínku. Nákup skutečně funguje jako u benzínky, zvolíte požadované víno, zasunete hadici do lahve a už si jen odměříte kolik vína si chcete odnést. Vlastní lahve tedy s sebou. Mimo jiné zde můžete nakoupit i nejrůznější salámy, sýry, masa nebo Grappu.

Adresa
Via Ponte Oliveti, 1
38072 Calavino Trento
0461 564168Sport na lago di Garda

Odkazy

windsurfing
windsurfing club Velké Dářko

Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting, Funtandem-tandemové seskoky, Biketrip cyklotrasy, Letní dovolená Itálie, Letní dovolená u moře, Dovolená Rhodos, Na vrchol, Stany, spacáky, samonafukovací karimatky, Hory, cesty, fotky, sny, Dálky, Ubytování Alpy, Dovolená a zájezdy, Kurzy paraglidingu, Budapešť, Vaša vysnívaná dovolenka v Chorvátsku za Last minute ceny, Ubytování Livigno, odkazy